Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Відзнаки та нагороди у галузі культури та мистецтва

Грамота та Подяка управління культури Київської обласної державної адміністрації

Грамота та Подяка управління культури Київської обласної державної адміністрації є формою відзначення окремих працівників, творчих колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у творчій, культурно-просвітницькій, виховній діяльності, зробили вагомий внесок у створення та примноження духовних цінностей, беруть активну участь у розвитку культури області.

Грамотою та Подякою  нагороджуються  працівники культури  незалежно від відомчої підпорядкованості, працівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій всіх форм власності, об`єднань громадян, творчих та інших спілок області.

Висунення кандидатур для нагородження Грамотою та Подякою здійснюється гласно, за ініціативою відділів та підрозділів управління культури, відділів культури  райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення), творчих та інших спілок, трудових колективів тощо.

Подання про відзначення Грамотою, Подякою подають до управління культури, відділи та підрозділи управління культури, національностей та релігій, відділи культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення), творчі та інші спілки, трудові колективи тощо.

Нагородження Грамотою, Подякою може проводитись за особистою ініціативою начальника управління культури, та його заступників.

До подання про відзначення Грамотою, Подякою додаються відомості про конкретні здобутки творчих колективів, установ і організацій, окремих працівників.

Рішення про відзначення Грамотою, Подякою приймається начальником управління культури, або особою яка виконує його обов`язки.

Відзначення Грамотою, Подякою може бути проведено повторно не раніше як через рік після попереднього.