Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Розпорядження

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 жовтня  2011  року   № 1203

м. Київ

Про затвердження фактичних
норм витрат на копіювання
або друк документів, що
надаються за запитом на
інформацію в Київській
обласній державній
адміністрації

Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Київській області

25 листопада 2011 року за № 37/755

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації” та „Про доступ до публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.11 № 740 „Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію”, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 10.05.11 № 450 „Про організацію в Київській облдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації”, з метою відшкодування фактичних витрат на виготовлення копій документів за запитом на публічну інформацію:

  1. Затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в Київській обласній державній адміністрації, що додаються.
  2. Райдержадміністраціям до 01.12.11 затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.
  3. Міськвиконкомам (міст обласного та районного значення) рекомендувати затвердити фактичні норми витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.
  4. Розпорядження набуває чинності з дня його оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Спаського А.С.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови
Київської обласної державної
 адміністрації

від 31.10.2011  № 1203

Зареєстровано в Головному управлінні
юстиції у Київській області

25 листопада 2011 року  за № 37/755

 

ФАКТИЧНІ НОРМИ

витрат на копіювання або друк документів,
що надаються за запитом на інформацію

№ з/п Послуга, що надається Граничні норми витрат
1. Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (у тому числі двосторонній друк) Не більше ніж 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки
2. Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (у тому числі двосторонній друк) Не більше ніж 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки
3. Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в докумен­тах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокрем­лення, приховування тощо (у тому числі двосторонній друк) Від 0,3 до 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки

Заступник голови –
керівник апарату адміністрації
А.С. Спаський

_____________

*Примітка.

1. Розмір мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання та друку документів.
2. Норми застосовуються під час копіювання або друку копій документів, що надаються за запитом на інформацію понад 10 сторінок, починаючи з першої сторінки.