Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

28 листопада 2013 року

Виїзне засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення28 листопада 2013 року на базі Білоцерківської гімназії № 2 (вул. Гетьманська, 25) відбулося Виїзне засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення. Захід пройшов за участі членів МКМР, керівника апарату Білоцерківської РДА,  заступника начальника управління професійної, вищої освіти, науки та кадрового забезпечення департаменту освіти іі науки КОДА,  представників служби у справах дітей та сім’ї КОДА, ГУМВС України в Київській області, першого заступника начальника Головного управління юстиції у Київській області,  представників управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, представників Білоцерківської РДА, голів районних та міських МКМР, начальників районних міських управлінь юстиції Київської області.

Головними темами доповідей стали «Досвід право освітньої та право виховної роботи у навчальних закладах м. Біла Церква» та  «Стан право освітньої роботи,  спрямованої на попередження та протидію насильства в сім’ї.

За дорученням голови Ради - першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Віталійовича Зайця захід відбувся під головуванням заступника голови Ради - начальника Головного управління юстиції у Київській області Ніни Вікторівни Ященко за участю членів Ради, голів районних та міських міжвідомчих координаційно-методичних рад області, начальників районних, міських, міськрайонних управлінь юстиції, представників навчальних закладів області, засобів масової інформації, науковців, викладачів правознавства. Під час засідання звучало багато ініціативних пропозицій щодо узагальнення передового досвіду з правоосвітньої та правовиховної роботи у навчальних закладах міста Біла Церква з метою подальшого використання у роботі загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів Київської області; проведення серії інструктивно-методичних нарад з питань правової освіти молоді; вирішення питання зі створення спеціалізованих установ для жертв насильства в сім'ї, резервного житлового фонду для тимчасового розселення сімей, де назріла конфліктна ситуація, що може призвести до тяжких наслідків відповідно до Закону України "Про насильство в сім'ї".

З обговорюваних питань були прийняті відповідні рекомендації.

Підсумовуючи роботу засідання, начальник Головного управління юстиції у Київській області Ніна Вікторівна Ященко подякувала доповідачам, учасникам засідання, наголосила на необхідності продовження членами ради активної правороз'яснювальної роботи та побажала натхнення і наснаги у реалізації покладених завдань.

Також, під час заходу обговорено питання євроінтеграції. Н. В. Ященко наголошено, що Україна не відмовляється від євроінтеграційних намірів. Угода про Асоціацію - це план дій для України, а рішення уряду про призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС було продиктоване економічними інтересами.

Виїзне засідання Київської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення

<< Назад