Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 грудня 2013 року

17 грудня 2013 року у виставковій залі Краєзнавчого музею м. Біла Церква пройшла
Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Чарівна палітра».

Метою заходу було виявлення й підтримка юних талантів та обдарувань, сприяння духовно-моральному, естетичному вихованню дітей Київщини, розвитку їхніх досягнень у галузі образотворчого мистецтва.

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Чарівна палітра» Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Чарівна палітра»

Протягом останніх грудневих днів 2013 року та на початку 2014 року, під патронатом управління культури. національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, для маленьких мешканців Київщини було проведено низку святкових новорічно – різдвяних  заходів.  Вони більше  нагадували зимову казкову феєрію, що поєднувала в собі елементи старовинних народних обрядів: вертеп,  колядки та щедрівки, оповіді,  ігри та розваги, якимим славилися українські традиційні вечорниці та цікаву насичену  сучасну програму вокальних, хореографічних та театральних виступів, яку презентували молоді талановиті артисти Молодіжної громадської організації «Студконцерт».

Так, силами Київського обласного академічного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського для громади та гостей м. Біла Церква, м. Богуслав та мешканців столиці, було презентовано: Новорічну пригодницька казку - виставу «Агенти Новорічної безпеки». Новорічну казку – виставу «Незнайко в Країні мрій». Окрім Незнайки, дітлахів традиційно розважали  Дід Мороз та Снігуронька, а також багато інших цікавих персонажів казки, серед яких феї, король Щур, Лялька та інші. Під час перегляду,  діти були не тільки глядачами, а й активними учасниками пригод героїв вистав, разом долали перепони, рятували новорічне свято та  раділи успіху.

Краєзнавчий музей м. Біла Церква

Обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Чарівна палітра»

<< Назад