Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 грудня 2013 р.

Відповідно до наказу управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації від 02.12.13. № 60/01-07 12 грудня 2013 р. у м. Київ, вул. І.Мазепи, 15 (Коледж культури і мистецтв, актова зала) з  метою подальшого розвитку, популяризації та вивчення досвіду, надання якісних послуг з активних видів туризму відбувся семінар на тему: «Розвиток активних видів туризму на Київщині». Питання для обговорення: стан та перспективи розвитку активних видів туризму на Київщині, молодь і активний туризм, дитячий відпочинок засобами активного туризму, нові форми активного туризму на Київщині, подієвий туризм, законодавчі питання, проблеми розвитку активного туризму, туристичні маршрути з активним способом пересування, пропозиції по розвитку активних видів туризму на 2014 рік.

З вітальним словом виступили Якименко Наталія Вікторівна – головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій КОДА та Ардашева Ірина Миколаївна – начальник відділу туризму, реклами та зв'язку управління інфраструктури та туризму КОДА.

Кравченко Андрій Олександрович – голова Київського обласного Центру сприяння розвитку сільського зеленого туризму виступив модератором заходу.

З цікавими та змістовними доповідями виступили Хохлова Лариса Василівна – директор інформаційно-туристичного Центру “Переяславська перлина”, Чубій Дмитро Миколайович – начальник департаменту туризму «Парк Київська Русь», Хоменко Павло Андрійович – Білоцерківська федерація спортивного туризму, Реуше Світлана Володимирівна – Господар садиби сільського туризму “Країна чеснот” тощо.

У залі присутні здебільшого були студенти ВНКЗ КОР Коледжу культури і мистецтв (спеціальності  «Туристичне обслуговування).

відбувся семінар на тему: «Розвиток активних видів туризму на Київщині»

семінар з вивчення активних видів туризму

семінар з туризму

<< Назад