Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

25 вересня 2013 року

25 вересня 2013 року на базі бібліотек м. Ржищів відбулися обласні заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

В рамках обласних заходів відбулися збори бібліотечного активу області в міському Будинку культури, покладання квітів до меморіального   комплексу  «Букринський плацдарм» в  с.Балико-Щучинка Кагарлицького району, відвідання учасниками заходів  Ржищівського археолого-краєзнавчого музею ім. Надії та Степана Силкіних  і  музею образотворчого мистецтва ім. І-В.Задорожного, ознайомлення з роботою Ржищівських міських бібліотек для дорослих та для дітей, екскурсія по парку Трипільської культури м.Ржищева.

У святкових заходах взяли участь представники  всіх регіонів області,  начальники відділів культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів, директори централізованих бібліотечних систем, працівники обласних бібліотек.

Учасників зборів бібліотечного активу області  з професійним святом привітали заступник голови облдержадміністрації Т.Л.Подашевська, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації  І.І,Подолянець,    Ржищівський міський голова Спичак М.А. Бібліотечним працівникам вручено почесні відзнаки облдержадміністрації, обласної ради, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, обкому профспілки працівників культури, Ржищівської міської ради та цінні подарунки.

Ржищівська міська бібліотека відзначена грамотою управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації та цінним подарунком з нагоди 100-річчя з часу її заснування.

<< Назад