Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

25 жовтня 2013 року

На Меморіальному комплексі «Букринський плацдарм» відбулися обласні заходи з нагоди 70-ї річниці визволення Київщині від фашистських загарбників.

У заході взяли участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Подашевська, голова Київської обласної організації ветеранів України Микола Томашов, ветерани Великої Вітчизняної війни, ветеранські організації, вчителі та учнів.

Вітаючи присутніх із 70-ю річницею визволення Київщини від фашистських загарбників Тетяна Подашевська зазначила, що одним з пріоритетних напрямів діяльності ветеранських організацій, влади і кожного з нас є патріотичне виховання підростаючого покоління — молодь повинна пам’ятати про подвиг воїнів-визволителів та шанувати пам'ять, загиблих у боях Великої Вітчизняної війни.

Так, у Київській області на виконання соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення на Київщині активно вирішується питання щодо забезпечення захисників вітчизни транспортними засобами, житлом, пільговими перевезеннями, а також безкоштовним лікуванням та оздоровленням.

Меморіальний комплекс «Букринський плацдарм»

Меморіальний комплекс «Букринський плацдарм»

<< Назад