Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 вересня 2021 року

18 вересня 2021 року начальник управління культури Київської ОДА Дмитро Гончаренко долучився до святкування ювілею 700-річчя Київської дієцезії.

Місце проведення: м. Київ, вул. Костьольна, 17, Кафедральний храм  св. Олександра. Під час виступу, очільник культури Київщини  зачитав Вітальний лист від голови Київської ОДА Василя Володіна. Також, лунали слова вітання від  Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Захід відбувся за  участі високопосадовців та духовенства.

Святкування розпочалося урочистим привітанням нового Апостольського Нунція в Україні архієпископа Вісвальдаса Кульбокаса на порозі кафедрального храму св. Олександра.

Дорогих гостей в Україні заведено вітати хлібом та сіллю, тому каравай вручили також архієпископу.

Святкова Євхаристія за участі єпископів України та священників дієцезії, богопосвячених осіб та вірян з усієї дієцезії, яку очолив єпископ Віталій Кривицький, була звершена за дієцезію та стала подякою за 700 років існування дієцезії та за кожну людину, яка творила цю історію.

На завершення Святої Меси під час святкування 700-річчя Київсько-Житомирської дієцезії, єпископ Віталій Кривицький уділив папське благословіння, яке було пов'язане з отриманням повного відпусту за звичайних умов. Після цього відбулося виставлення Пресвятих Дарів та молитва за дієцезію, присутні прославили Бога за Його діяння гімном "Te Dеum".