Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 вересня 2021 року


На запрошення Посольства Чеської Республіки в України, 14 вересня 2021 року, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, перший заступник голови Дмитро Назаренко, працівники апарату Київської ОДА та начальник управління культури Дмитро Гончаренко, відвідали на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря (вул. Трьохсвятительська, 8, м. Київ) вуличну виставку «Княгиня Свята Людмила», до 1100-ліття смерті Святої Людмили, першої чеської правительки та першої чеської християнки.

Організатори та партнери виставки: Середньоче́ський край, Спілка Святої Людмили 1100 років, Міністерство закордонних справ Чеської Республіки, Посольство Чеської Республіки в Україні, Чеський центр у Києві, Свято-Михайлівський Золотоверхий чоловічий монастир міста Києва, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — Музей Революції гідності.

Захід відбувся в рамках офіційної зустрічі з Гетьманкою Центральночеського краю Чеської республіки Петрою Пецковою, яка на запрошення голови Київської ОДА прибула на Київщину з триденним візитом.

Серед учасників заходу: Радек Матула - Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні, Радка Рубіліна - директорка Чеського центру у Києві, представники чеської делегації, духовенство, молодь та громадськість столиці.