Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

01 вересня 2021 року

01 вересня 2021 року відбулися урочисті заходи до Дня знань та з нагоди початку навчального року в КЗВО КОР «Академія мистецтв імені Павла Чубинського».

Серед учасників та почесних гостей: Дмитро Гончаренко – начальник управління культури Київської ОДА, Єлизавета Ясько  -  народний депутат України,  Романчишин Василь - ректор КЗВО КОР «Академія мистецтв імені Павла Чубинського», Остапенко Наталя - заступник начальника відділу регіональної культурної політики управління культури Київської ОДА,  професори - Заслужені та Народні артисти Україн: Жанна Боднарук, Кирило Стеценко та Олесь Ясько, інші поважні викладачі, студентство, батьки. 

Дмитро Гончаренко зачитав вітальний лист учасникам урочистостей від голови Київської обласної державної адміністрації  Василя Володіна, в якому очільник Київщини наголошував: «Переконаний, якщо ми зараз відзначаємо початок навчального року - це означає, ми всі – нескорені, енергійні, талановиті, творчі, ерудовані, патріотичні та окрилені високими сподіваннями на світле і мирне майбутнє. Подяка та шана керівництву та викладачам Академії за відданість нашій загальній справі - вихованню нового покоління успішних та щасливих українців. Бажаю батькам терпіння та віри у своїх дітей, підтримувати їх у складні моменти навчання та життя, щиро радіти творчим здобуткам та перемогам!».