Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 серпня 2021 року

Перший обласний Молитовний сніданок відбувся 31 серпня 2021 року в
м. Бровари (Концерт-холл ТРЦ "Термінал").

На запрошення голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна до заходу долучилися більше 200 учасників.

Серед запрошених члени Київської обласної Ради Церков і релігійних організацій, духовенство, народні депутати України, депутати Київської обласної ради, очільники міст Київщини,  голови РДА, голови територіальних громад, військовослужбовці, члени родин загиблих захисників України (учасників АТО/ООС та Революції Гідності), представники національних спільнот, правоохоронних органів, науковці, волонтери та громадські діячи.Голова КОДА Василь Володін звернувся до присутніх з вітальним словом, у якому зазначив, що подібні заходи сприяють духовному відродженню, знаходженню компромісів у найважливіших життєвих питаннях, створенню толерантного ставлення до різнобарв’я конфесійного насичення області, вихованню дбайливого відношення до людини, сім’ї, держави, а головне розвитку та єднанню Київщини.

Особливим гостем на сніданку був Координатор Національних Молитовних сніданків в Україні, народний депутат кількох скликань Павло Унгурян. За його словами, молитовні сніданки є традиційними і впродовж семи десятків років вони відбуваються в Конгресі США, Європарламенті, багатьох країнах Європи та світу, де також поширена практика проведення подібних заходів на регіональному рівні.

Пролунали спільні молитви за військових та їх сім’ї, перемогу і мир в Україні; за сім’ї та за сиріт; фізичне та духовне здоров’я українських родин.

Наприкінці заходу Народні артисти України Тарас Петриненко та  Тетяна Горобець виконали пісні «Боже, Україну збереже» та «Україно, Україно».