Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 липня 2021

25 липня 2021 року начальник відділу охорони культурної спадщини та релігій управління культури Київської облдержадміністрації Людмила Ткачук на запрошення МГО «Інтернаціональний союз» долучилася до культурно-просвітницького заходу «Величне століття Кримського Ханства», яке відбувалося в м. Києві на території «Гостьового Двору Eski Qirim» (Старий Крим).


Впродовж заходу гостей частували кавою та традиційними кримсько-татарськими стравами, солодощами та напоями.

Культурна програма заходу передбачала народні танці у виконанні вихованців ГО «Qirim Ailesi», розповідь історика та телеведучої Гульнари Абдулаєвої про етногез кримських татар та про величність Ханського часу, презентацію традиційного кримсько-татарського одягу від майстрині Ельміри Катакі, майстер-клас з виготовлення жіночого головного убору – фес та неформальне спілкування в атмосфері кримсько-татарської гостинності та домашнього затишку.

Людмила Ткачук вручила Подяку управління культури Корякіній Дарії Сергіївні - Голові правління МГО «Інтернаціональний союз» попередніх каденцій, за багаторічну плідну співпрацю, сприяння поширенню толерантності у поліетнічному суспільстві та вагомий внесок в організацію та проведення щорічного Обласного фестивалю національних спільнот «КИЇВЩИНА – СУЗІР’Я ЗЛАГОДИ».

Також, з новообраним Головою правління Сергієм Ісаєвим обговорено шляхи подальшої співпраці та запрошено долучитись до запланованих урочистостейз нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.