Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 липня 2021 року

16 ЛИПНЯ!
XVII ОБЛАСНИЙ ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
"РЖИЩІВСЬКИЙ ВІНОК"!

Незабаром у м. Ржищеві відбудеться одна із найяскравіших подій літа – XVII Обласний фольклорно-етнографічний фестиваль «Ржищівський вінок - 2021».

«Ржищівський вінок» - це демонстрація нематеріальної культурної спадщини, представленої талантами ржищівської землі та Київщини, учасників святкування, які по-новому і по-особливому уявляють це свято вогню, сонця і повітря.

На ржищівчан та гостей міста на Співочому полі чекатиме яскраве дійство, обов’язково буде можливість не лише придбати ексклюзивні витвори декоративно-ужиткового мистецтва, але й взяти участь у цікавих майстер-класах безпосередньо від народних умільців, які прибудуть на свято з усієї Київщини, а також скуштувати ржищівських смаколиків. 

Цікава програма передбачена і для любителів активного відпочинку, і для бажаючих подивитися на мальовничі краєвиди Ржищева, і, звичайно, для наймолодших учасників свята.

Нікого не залишить байдужим неперевершений український колорит танців та пісень у виконанні творчих колективів з усіх куточків Київської області!Тож чекаємо всіх 16 липня 2021 року у Ржищеві!Святкуймо разом!