Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 липня 2021 року

Заступник голови Київської обласної ради -  Тетяна Семенова та начальник управління культури Київської ОДА - Дмитро Гончаренко вручили дипломи випускникам
Комунального закладу вищої освіти Київської обласної ради
"Академія мистецтв імені Павла Чубинського".

06 липня 2021 року більше 200-т студентів обласного закладу "Академія мистецтв імені Павла Чубинського" отримали дипломи-бакалавра.

Випускники та їхні батьки зібралися на сходах біля церкви Спаса на Берестові навпроти центрального входу навчального закладу в м.Київ. Вшанували  квітами пам'ять українського фольклориста, автора Гімну України Павла Чубинського.

Урочисте вручення дипломів розпочалося піснею «Ми – з Академії».

Цей рік для Академії став знаковим і показовим, - вважає ректор академії, Заслужений діяч мистецтв України, доктор філософії, професор Василь Романчишин.

Академія є одним із найстаріших в Україні навчальних закладів з підготовки фахівців для закладів культури і мистецтва. Заснована у 1930 році, як Київський технікум із підготовки організаторів культурно-дозвільної роботи.

За цей період тут підготовлено майже 15 тисяч кваліфікованих фахівців. Більшість із них продовжила навчання із обраної спеціальності в інститутах, академіях та університетах.

Понад 30 випускників удостоєно почесних звань у галузі культури і мистецтва, більше 50 колишніх студентів працюють викладачами мистецьких навчальних закладів.

Викладачі Академії – авторитетні і знані у мистецькому середовищі особистості. Майже 90 з них - мають наукові ступені доктора і кандидата наук, вчені звання професора, доцента, почесні звання народного артиста, заслуженого діяча мистецтв, заслуженого артиста, заслуженого працівника культури України.