Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

11 червня 2021 року

10 червня 2021 року відбулося засідання четвертої сесії
Київської обласної ради VIII скликання
.

За участі керівництва Київської ОДА, керівництва та депутатів КОР,  народних депутатів України, очільників РДА, міст  та ОТГ Київської області, представників КОДА в т.ч. начальника управління культури Київської ОДА - Дмитра Гончаренка.

На засіданні сесії голова Київської облдержадміністрації Василь Володін прозвітував про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Київської області та виконання обласного бюджету за 2020 рік.

Одним з важливих рішень сесії КОР, стало внесення змін до Київської обласної цільової програми соціальної підтримки в Київській області учасників АТО, ООС та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, ООС, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2021-2022 роки.

Більшістю голосів підтримали проєкт рішення Київської обласної ради «Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 050-01-VІІІ «Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік».

Рішенням КОР № 022-04-VІІІ від 10 червня 2021 року «Про делегування повноважень Київської обласної ради Київській обласній державній адміністрації» передбачено забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, туризму; сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел, роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді.

Затверджено 40 звітів по обласних програмах, внесено зміни до діючих 14 програм, в т.ч. до Комплексної програми розвитку культури Київської області на 2021-2023 роки та Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області у 2021 році.