Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 червня 2021 року

Київщину запрошено на Національний Сорочинський ярмарок - 2021!


Національний Сорочинський ярмарок - 2021 відбудеться з 17 по 22 серпня 2021 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині видатного письменника Миколи Гоголя. Ярмарок присвячений 30-й річниці Незалежності України та внесений до переліку офіційних заходів цієї знаменної дати. 

Урочисте відкриття Національного Сорочинського ярмарку - 2021 відбудеться 17 серпня 2021 року об 11.00.

Сорочинський ярмарок є одним із найяскравіших та найвідоміших народних символів України, уособлює український народ, його культуру, історію та сьогодення. У культурно - мистецькій програмі беруть участь понад три тисячі учасників народних мистецьких пісенних, танцювальних, музичних колективів та окремих виконавців, зірки української естради.

В рамках ярмарку відбуваються конференції, презентації, круглі столи та ін. Кожен ярмарок відвідує понад півмільйона гостей, сотні журналістів, керівники Держави та Уряду, народні депутати України, представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, та іноземні гості.

На ярмарок запрошено підприємства усіх галузей промисловості, приватних підприємців, народних майстрів, мистецькі колективи та окремих виконавців Київської області.

З боку організаторів гарантується повне сприяння у розміщенні учасників з Київської області та оперативне вирішення усіх питань.

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ «Сорочинський ярмарок»  оголошує прийом заявок від усіх категорій учасників на участь у цьогорічному заході, який заплановано з 17 по 22 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, за адресою: м. Полтава, вул. Гоголя, 20 або через офіційний сайт www.yarmarok.in.ua

Контактна інформація: https://yarmarok.in.ua/contacts