Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 травня 2021 року

29 травня 2021 року начальник управління культури Київської ОДА Дмитро Гончаренко здійснив робочу поїздку до м. Чорнобиль.

Серед учасників візиту: директор департаменту економіки та цифровізації Київської ОДА - Наталя Погребна, начальник управління туризму Київської ОДА - Анна Куценко, керівники інших структурних підрозділів та працівники апарату КОДА.

Стратегічна мета представників КОДА – трансформувати зону відчуження у територію відродження культурно - дозвіллєвого, туристичного та інвестиційно-промислового потенціалу.

Первозданною є також природа Полісся- уникальні рослини і тварини, червонокнижні, які вільно знаходяться на цій території. Розвиток природно-заповідного фонду на цій території - це є важлива складова та завдання посадовців на найближче майбутнє.

Нагадаємо, Чорнобильська зона відчуження — заборонена для вільного доступу територія, що зазнала інтенсивного забруднення довгоживучими радіонуклідами внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ») забезпечує на території зони відчуження прийом та інформаційний супровід іноземних, українських груп відвідувачів, та окремих громадян, які прибувають до зони відчуження з пізнавальною метою.

Схема та порядок організації заходів щодо підготовки відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення за посиланням:
http://dazv.gov.ua/poryadok-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya/skhema-ta-poryadok-organizatsiji-zakhodiv-shchodo-pidgotovki-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya-i-zoni-bezumovnogo-obov-yazkovogo-vidselennya.html