Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

11 травня 2021 року

08 травня 2021 року відбувся Обласний урочистий мітинг, присвячений
Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Місце проведення: Національний музей-заповідник «Битва за у 1943 році», с. Нові Петрівці, Вишгородського району.

Серед учасників заходу: Тетяна Щербак – заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Дмитро Гончаренко – начальник управління культури Київської обласної державної адміністрації,  Іван Вікован - директор Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», Заслужений працівник культури України, який більше 40 років очолює музей та зберігає Пам'ять про подвиг воїнів Другої світової війни, депутати Київської обласної ради, ветерани Другої світової війни, учасники АТО/ООС, воїни-афганці, воїни Збройних Сил України, музейні працівники, представники ЗМІ.У рамках заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям та пам’ятника Невідомому солдату.         

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув у Другій світовій війні. 

Представники духовенства відслужили поминальну молитву за упокій  душ Героїв Другої світової війни.

Після покладання квітів, учасники мітингу ознайомилися з тематичною виставкою, присвяченою  Дню пам’яті та примирення  та Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та експозицією музею.

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії Землі та причина найбільших трагедій ХХ століття. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом і союзниками Німеччини.

День пам’яті та примирення – це день, який  символізує любов і шану українців до визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави та відстоює щасливе європейське майбутнє України!

Пам’ятаємо… Перемагаємо!