Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

28 квітня 2021 року

27 квітня 2021 року КЗ КОР "Вишгородський історико - культурний заповідник" із робочим візитом відвідали начальник управління культури Київської обласної державної адміністрації - Дмитро Гончаренко і заступник начальника управління -
начальник відділу регіональної культурної політики - Сергій Васильонок.

Під час візиту, було оглянуто пам‘ятку історії і архітектури місцевого значення "Земська школа", новітню експозицію Історичного музею ВІКЗ "Давній Вишгород", Музей давньоруського гончарства ВІКЗ, де діє онлайн-фестиваль "Феєрія великодньої писанки".

Керівник ВІКЗ Влада Литовченко та завідуючі структурних підрозділів надали повну інформацію щодо поточної діяльності закладу, нагальних питань, які постали перед установою, зокрема: ремонту фасаду Історичного музею ВІКЗ, аварійного стану пам‘ятки місцевого значення "Земська школа".

Також очільнику культури Київщини було продемонстровано нові досягнення й здобутки Вишгородського історико-культурного заповідника: дигіталізаційну програму з супроводу новітньої експозиції "Давній Вишгород" Історичного музею; результати проекту "Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі", який реалізовано за підтримки УКФ та перспективи підписання грантової угоди проекту національної співпраці, "Давньоруське гончарство: інтенції минулого у сучасне" з Українським культурним фондом у 2021 році.

Дмитро Гончаренко зазначив, що видатні пам‘ятки м. Вишгород і потенціал історико-культурного та нематеріального спадку столичного регіону, має величезне значення й перспективу. Тому важливим завданням буде представлення м. Вишгород та Вишгородського району в усіх туристичних програмах й маршрутах Київщиною, стратегічних і цільових розробках і проектах.

Також,  начальник управління культури КОДА зосередив свою увагу на важливість збереження пам‘яток історії, археології, мистецтва та утриманні їх у належному чині та стані.

Директор ВІКЗ Влада Литовченко, від імені працівників закладу, подякувала керівництву за системну підтримку ініціатив та програм установи та представила низку заходів та активностей для реалізації їх після зняття карантинних обмежень в Київській області.