Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 квітня 2021 року

22 квітня 2021 року перший заступник голови Київської ОДА -
Дмитро Назаренко та заступник голови Київської ОДА - Тетяна Щербак,
провели робочу зустріч з представниками духовенства Київщини щодо організації
Великодніх свят в умовах пандемії.

Перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко закликав представників різних церков і релігійних організацій об’єднати зусилля в боротьбі з COVID-19 у період Великодніх свят.

Питання безпеки проведення богослужінь в умовах посилених карантинних норм, обговорили за участі начальника управління культури Київської ОДА - Дмитра Гончаренка.

«Зараз ми наближаємось до важливого релігійного свята – Великодня. Маємо докласти спільних зусиль, щоб запобігти новим спалахам хвороби на території регіону. Це дуже важливо, адже наша область досі залишається в «червоній» зоні епідемічної небезпеки», – акцентував Дмитро Назаренко.

Усі присутні на зустрічі представники церков і релігійних організацій висловили свої точки зору з приводу роботи під час карантину. 

Вони зауважили, що другий рік поспіль комунікують із прихожанами в умовах пандемії. 

У зв’язку з цим, переформатовують підходи. Наприклад, щоб мінімізувати ризики інфікування, організовують богослужіння в онлайні чи проводять їх на вулиці.

«Щиро вдячний всім за розуміння. За результатами зустрічі ми сформуємо перелік детальних рекомендацій, який надішлемо всім церквам і релігійним організаціям нашої області. Переконаний, що це допоможе нам зробити Великодні свята для жителів Київщини безпечними», – наголосив Дмитро Назаренко.