Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 березня 2021 року

12 березня 2021 року відбулося засідання
Колегії Київської обласної державної адміністрації.

У складі президії: Василь Володін - голова Київської обласної державної адміністрації; Дмитро Назаренко - перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації; Марина Чернишова - керівник апарату Київської обласної державної адміністрації; Олександр Скляров - голова Київської обласної ради.

Серед актуальних питань порядку денного засідання: 

  • публічний звіт голови Київської обласної державної адміністрації  за 2020 рік;
  • здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Київській області та питання впровадження етапів кампанії з вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 на території регіону, про які доповідала Київської обласної державної адміністрації  Тетяна Щербак тощо.

Про підготовку і відзначення в Київській області 35-х роковин Чорнобильської катастрофи та 30-річчя Незалежності України доповідав начальник управління культури Київської обласної державної адміністрації  Дмитро Гончаренко.

Дмитро Володимирович зауважив, що до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Київська обласна державна адміністрація запланувала проведення 26 квітня 2021 року у Київській області низки заходів у закладах культури та освіти: інформаційних, просвітницьких, культурно-мистецьких, а також широке висвітлення таких заходів у засобах масової інформації.

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України» від 21 жовтня 2020 року № 459/2020 передбачено проведення заходів з нагоди відзначення Дня незалежності України в Київській області.

Організація та проведення Обласного заходу з нагоди  30-ї річниці незалежності України з відповідним фінансуванням, затверджено рішенням КОР «Про затвердження Комплексної програми розвитку культури Київської області на 2021-2023 роки» від 24 грудня 2020 року № 042-01-VІІІ.Київською обласною державною адміністрацією заплановано до Плану заходів включити проведення грандіозного масової ярмарково-виставкової події та концертної за участі делегацій 7 новоутворених районів Київщини.

Також було наголошено, під час проведення обласного заходу з відзначення 30-ї річниці незалежності України в Київській області, буде враховано всі обмежувальні протиепідемічні умови запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які діятимуть у серпні 2021 року.

Дмитро Гончаренко звернувся до присутніх голів РДА, МВК (міст обласного значення), ОТГ Київщини із проханням при внесенні змін щодо видатків на 2021 рік, організацію та проведення заходів з відзначення 30-ї річниці незалежності України на місцях - розглядати в пріоритеті.