Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

10 березня 2021 року

09 березня 2021 року об 11.00 в м. Бровари відбувся
Обласний захід вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка. 

Серед учасників: заступник голови Київської обласної державної адміністрації - Тетяна Щербак, начальник управління культури Київської обласної державної адміністрації - Дмитро Гончаренко, Броварський міський голова - Ігор Сапожко,  голова ГО «Духовність» о. Олег Панчиняк. представники духовенства, учнівська молодь, громадськість. 

Тетяна Щербак у своїй промові відзначила: «Саме 09 березня, 207 років тому, народився національний пророк, невмирущий геній слова, народний поет, художник, борець за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тарас Григорович Шевченко. Київщина займала особливе місце у житті та творчості Великого Кобзаря, благодатна земля, яка щедро дарувала йому сили та натхнення. Тут він жив, писав і малював  свої невмирущі твори, мав щирих та добрих друзів. В Київській області була надрукована заборонена поезія «Заповіт», «Розрита могила», вірш, який було написано в м. Березань і «Кавказ», написаний у м. Переяслав. В непростий для нашої держави час Тарасове слово звучить актуально, промовляє до національної самосвідомості, об’єднує...».

Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві.У виконанні Артема Теплюка пролунала пісня «Слобожанська похідна». Релігійні громади міста здійснили молитву «За мир в Україні та український народ». Наприкінці урочистостей у виконанні Катерини Федченко пролунала пісня «Україна».