Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 січня 2020 року

Програма «ECMI Україна» Європейського Центру з питань меншин за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України розпочала нову ініціативу – серію неформальних діалогів «Зустріч з експертом: просто про складне».

Вона покликана підвищити обізнаність різних етнічних груп про актуальні суспільні питання.

Представник відділу у справах релігій та національностей управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації  Людмила Ткачук взяла участь у першій тематичній зустрічі, яка відбулась 30 січня 2020 року (м.Київ, ДП «Кримський дім»).

Учасники заходу мали можливість обговорювати питання розвитку освіти національних меншин в ОТГ з різноманітним етнічним складом населення.

Зокрема, порушувались питання як зберегти полікультурність таких громад, не зашкодивши при цьому якості освіти.

Європейський центр із питань меншин надав можливість поговорити про це з провідним експертом у питаннях освіти, одним з авторів концепції опорних шкіл Сергієм Дятленком,  фахівцями Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури, молоді та спорту України, представниками різних етнічних груп, національно-культурних товариств, корінних академічних кім та мас-медіа.

Планується і надалі продовжувати обговорювати питання, що стосуються забезпечення прав національних меншин.