Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

30 січня 2020 року

Міста Київщини запрошено до участі у конкурсі на здобуття звання
«Всесвітня столиця книг»

За ініціативою заступника Генерального директора ЮНЕСКО з питань зовнішніх зносин Ф.Матоко оголошено про початок Конкурсу на здобуття звання Всесвітньої столиці книги ЮНЕСКО 2022.

Проект «Всесвітня столиця книг» започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО у 2001 році з метою відзначення міст, що досягли значних успіхів у популяризації книг, читання, а також у розвитку книжкової індустрії.

Згаданий проект є іміджевим та не передбачає фінансового сприяння містам - переможцям. До лауреатів конкурсу, зокрема, належать такі міста як Монреаль (Канада, 2005 рік), Єреван (Вірменія, 2012 рік), Вроцлав (Польща, 2016 рік), Тбілісі (Грузія. 2021 рік).

Серед вимог для участі у конкурсі, зокрема, є заповнення відповідної номінаційної форми, що додається, лист-підтримка мера міста-кандидата, два офіційні листи про підтримку кандидатури діючими національними професійними асоціаціями, а також план заходів у рамках проекту. Також однією із ключових вимог є підтримка кандидатів Національною комісією країни у справах ЮНЕСКО.

Детальна інформація щодо модальностей участі у конкурсі доступна за посиланням https://en.unesco.org/world-book-capital-city.