Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 січня 2020 року

У КЗ КОР «Ржищівський археолого-краєзнавчий музей» триває акція
«Музей для дітвори. Канікули».


З дитинства багато хто звик до стереотипу, що музей — це тихо і нудно проведений час серед старих речей, які мало що промовляють. Але відвідувачі Ржищівського археолого-краєзнавчого музею з впевненістю можуть заперечити це твердження! Музей доступний і відкритий для різних вікових категорій. Колектив музею добре розуміє, що дитина — той відвідувач, який на все життя складе враження про музеї, відчує чи не відчує їхню важливість для себе та своєї громади.

В рамках акції "Музей для дітвори. Канікули" 10 січня провідним зберігачем фондів Мартинюк Зінаїдою проведено майстер клас з квілінгу, де виготовляли Різдвяну зірку.

Учасники майстер класу дізналися про історію Різдвяної зірки. Завідувач відділу з основного виду діяльності Гудзій Ольга розповіла:»Зірка— значно давніший символ зимових свят і увійшла в культуру пра-українців задовго до прийняття християнства, як стверджують дослідники, ще з часів Трипільської культури.

Первісно вона була символом самого Сонця, яке починаючи з 25 грудня, повертає на весну або воскрешає, аби дати природі шанс на нове плідне життя».

А коли розпочалася практична частина майстер-класу в залі лунала Різдвяна Колядка!

КЗ КОР "Ржищівський археолого-краєзнавчий музей вміє подарувати справжню і сильну емоцію, треба тільки захотіти її пережити. І найкраще це робити — разом з дітьми.