Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

04 серпня 2020 року

Микола Стариченко написав заяву про складання повноважень голови та депутата Київської обласної ради.

"Шановна громадо Київщини, депутати обласної ради, працівники виконавчого апарату!

Я вирішив скласти повноваження голови та депутата Київської обласної ради. Це пов’язано з низкою інсинуацій, інтриг та брудних технологій, які набирають оберти в період передвиборчої кампанії та в яких брати участь ніколи не буду. Адже в своєму житті не ганявся за посадами чи депутатськими мандатами. Водночас завжди прагнув сумлінно виконувати покладені на мене обов’язки та працювати на благо Київщини, де народився, виріс і живу.

Щиро дякую за підтримку громаді, депутатам обласної ради, працівникам виконавчого апарату - за конструктивну роботу. Вдячний за плідну співпрацю керівникам депутатських фракцій, заступникам голови обласної ради. Завдяки вам наша діяльність була ефективною та спрямованою на розвиток Київщини. А обласна рада, незважаючи на перманентні зміни у керівництві виконавчої влади, залишалася осередком стабільності. Разом із депутатським корпусом ми ухвалювали важливі рішення для забезпечення життєдіяльності краю, нормального функціонування медичної та освітянської галузей, підтримки наших земляків, які опинилися в складних життєвих обставинах тощо.

Нещодавно в обласній раді було створено депутатську групу «За демократичні ініціативи Президента України Володимира Зеленського», до складу якої увійшов і я. Підтримую це рішення депутатів, оскільки переконаний, що воно ухвалено не заради задоволення політичних амбіцій, а сприятиме подальшій консолідації гілок влади в розбудові рідного краю. Проте, наголошую, що створення такої групи не означає мій перехід чи депутатського корпусу до лав політичної партії «Слуга народу». Свого часу в області я був одним із керівників Радикальної партії Олега Ляшка. Завдяки команді наших однодумців ця політична сила отримала високі результати під час минулих місцевих виборів. Більше того, обласна організація Радикальної партії братиме участь і в нинішніх виборчих перегонах. Однак, особисто не маю наміру продовжувати політичну діяльність та не буду брати участь у місцевих виборах. Проте, залишаюся на Київщині та й надалі працюватиму на розвиток нашого краю.

З глибокою повагою Микола Стариченко"