Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 липня 2020 року

23 липня відбулось засідання Громадської ради при
Київській обласній державній адміністрації.

Участь у роботі взяли перший заступник голови КОДА Олександр Скляров, в. о. начальника управління культури, національностей та релігій Сергій Васильонок, начальник управління фізичної культури та спорту; голова постійної комісії Київської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв’язків та фінансового забезпечення розвитку області Сергій Кармазін.

Під час обговорень учасники підняли питання про проведення громадської експертизи оцінки ефективності діяльності управління фізичної культури і спорту та управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації; надання головам комітетів матеріалів для підготовки щорічного звіту громадської ради; створення робочої групи з громадського моніторингу діяльності Комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради»; внесення інформації щодо використання бюджету області на Єдиний веб-портал.

Олександр Скляров зазначив: «Стратегія роботи нашої команди – це не постійні наради і настанови, а відкритий діалог з суспільством».

За результатами засідання, прийняті відповідні рішення та рекомендації, а також напрацьовано шляхи подальшої співпраці з облдержадміністрацією та обласною радою.