Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 липня 2020 року

Тривають робочі поїздки керівництва управління культури, національностей та релігій Київської ОДА до музеїв Київщини з метою перевірки готовності діяльності у нових умовах адаптивного карантину.

10 липня 2020 року в.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Сергій Васильонок відвідав КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник»,що має у своєму складі два культурних підрозділи:Історичний музей та Музей давньоруського гончарства.

Під час зустрічі з директором обласного музейного закладу Владою Литовченко,в.о.заступника ВІКЗ із загальних питань Іриною Кириченко,завідувачем Музею давньоруського гончарства Наталією Андрієвською,завідувачем відділу охорони і збереження пам’яток Аллою Плотніковою було обговорено стан справ, нагальні питання щодо роботи заповідника та його підрозділів у період дії адаптивного карантину, а також розглянуто перспективи подальшої діяльності закладу в новим умовах у зв’язку із пандемією.

Сергій Васильонок оглянув виставкове обладнання музейних закладів,формування і наповнення експозиції,,Давній Вишгород» Історичного музею ВІКЗ, проконтролював процес врізки від історичного,,Будинку Клюкви» до центральних каналізаційних мереж міста Вишгород,оновлену експозицію ,,Від бортництва до вуликового бджільництва» Музею давньоруського гончарства ВІКЗ.

В.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Сергій Васильонок особисто довів до відома керівництво та музейних працівників КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник»засади постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», також відповідні керівництва доручення Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.