Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 липня 2020 року

11 липня 2020 року в КЗ КОР «Меморіальний музей-садиба І.С. Козловського» проходив пленер «МАР’ЯНІВСЬКА ПАСТОРАЛЬ – 2020 Подих Акварелі», який приурочено до
120-ї річниці від дня народження Івана Семеновича Козловського.

В.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Сергій Васильонок, особисто завітав на захід, з метою нагородження учасників пленеру подяками від управління, також подяки та цінні подарунки вручили і від музею-садиби І.С. Козловського.

Акварелісти передали до фондів музею Козловського свої кращі роботи, і в майбутньому планується створення каталогу «МАР’ЯНІВСЬКА ПАСТОРАЛЬ – 2020 Подих Акварелі».

До музею з'їхалися художники акварелісти Всеукраїнської виставки акварельного живопису «Подих Акварелі», куратор: Людмила Степанян. 

Також, до пленеру залюбки долучились і зовсім юні маленькі художниці, які не дивлячись на свій вік, дуже вправно володіли технікою акварельного живопису. Художники поринали у життєвий шлях та творчі сходження славетного тенора, слухали його вічний голос, що тихо відгукувався з хатини, де колись народився маестро.

Територія музею-садиби надихає своїм різноманіттям , тому акварелісти зображали у своїх картинах все, що їх оточувало, від Батьківської хатини співака (з її інтер’єром та побутом), до парку-усипальниці. 

Відвідувачі музею залюбки спостерігали за тим, як малюють митці, дехто і сам спробував себе у ролі художника.