Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 червня 2020 року

Керівництво та колектив управління культури, національностей та релігій Київської ОДА щиро вітає усіх із знаменною датою у житті нашої держави — Днем Конституції України!

Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духа, щастя, достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Парламент України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, 28 червня 1996 року прийняв Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою незалежної української держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Тож, нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен з нас, серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення.

У закладах культури Київщини влаштують наочні форми популяризації основого закону України (відео-флешмоби, книжкові виставки, тематичні перегляди літератури, літературні читання, віртуальні виставки тощо). Матеріали буде опубліковано онлайн на офіційних сайтах бібліотек, музеїв, центрів дозвілля Київської області, а також на сторінках закладів у соціальній мережі Фейсбук.

Учнівська молодь Узинської громади у соціальній мережі Фейсбук підготували фото презентації до Дня Конституції України «Лідери учнівського самоврядування за законність і права».

Відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує до уваги юних читачів та користувачів корисні метеріали для підвищення правової грамотності. В у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів до Дня Конституції України пропонують  читачам взяти для ознайомлення книги з книжкової виставки  «Я – українець. І моє це право любити землю горду й величаву».   На офіційному сайті бібліотечного закладу презентовано віртуальний правовий лабіринт «На захист прав дитини – Основний Закон держави» та правовий кросворд для дітей (режим доступу:  http://child-library.kiev.ua/) тощо.

Органи місцевого самоврядування, установи, громадські  організації встановлять Державні Прапори  України.

Всіх громадян з днем Конституції вітаємо,
Мирного і щасливого життя бажаємо,
Хай завжди процвітає країна,
Нехай у достатку живе кожна родина.