Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 червня 2020 року

День державної служби України – це свято всіх державних службовців нашої держави
яке щорічно відзначається 23 червня.


День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року в День державної служби Організації Об'єднаних Націй, згідно з Указом Президента України № 291/2003.

Держава, мабуть, найкрупніший роботодавець в нашій країні! Тільки-но уявіть, 250 тисяч людей щодня працюють для того, щоб вона нормально функціонувала.

Саме держслужбовці забезпечують діяльність органів влади, керуючись законодавством. Їхня основна функція — це управління суспільними процесами та різними ресурсами, що належать державі, реалізація законодавчих актів.

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою.

Шановні державні службовці!

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям.

Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Київщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців столичного регілону.

Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку!