Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 червня 2020 року

22 червня 2020 року у Національному музеї – заповіднику
«Битва за Київ у 1943 році» лунали пісні Другої світової війни.  

У музеї відбулася    музична ретро – зустріч з піснями Другої світової війни по вшануванню Пам’яті і Подвигу захисників Вітчизни у День скорботи, яка   відбулася в рамках онлайн-проєкту «Так згадаймо – заспіваймо», який протягом місяця проходив на сторінках Фейсбука (в умовах карантину).

Гідним завершенням  публікацій на сторінках музею в Інтернеті став виступ колективів художньої самодіяльності Новопетрівської  ОТГ та читців-ведучих  Новопетрівського Будинку культури, який на високому професійному рівні було  підготовлено директором Новопетрівського сільського будинку культури Оленою Сивохо - Іваненко. Звучали пісні Другої світової війни і українські народні пісні у виконанні: народного аматорського фольклорного ансамблю «Лютізька Левада» (керівник Валентина Головко), народного аматорського ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівник Віктор Веснянка), театру пісні і танцю «Серпанок «(керівник Тетяна Яременко, народного аматорського ансамблю «Новопетрічанка» (керівник Іван Гайднчук).

Учасники зустрічі: Радіон Старенький, голова Новопетрівської сільської ради та депутатський корпус ради, Віталій Баранов, командир 90-го батальйону, музейні працівники  в знак пошани до загиблих в роки Другої світової війни поклали квіти до Пам’ятника воїну – визволителю та Пам’ятника невідомому солдату. Отець Тарас – військовий капелан провів панахиду по загиблих в роки Другої світової війни та воїнів, які захищають незалежність держави на Сході України.

Перед початком концерту прозвучав Гімн України, після його виконання Володимир Лісовський, учень Вишгородської районна гімназія "ІНТЕЛЕКТ" прочитав  вірш про події Другої світової війни. Після завершення концертної програми усі учасники аматорських колективів спільно виконали українську народну пісню «Ой, зійдимося,роде».

По завершенню програми зустрічі Іван Вікован, директор Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році», заслужений працівник культури України вручив Подяки музею учасникам зустрічі.