Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 червня 2020 року

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей», в рамках проєкту
«100000 книг для сільських бібліотек», безкоштовно отримала книги від
Фундації Дарини Жолдак та «Нової пошти»

Гарний книжковий подарунок отримала  для своїх читачів-дітей та читачів-дітей бібліотек Київської області КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» (генеральний директор: Зніщенко М. П.) в рамках проєкту «100000 книг для сільських бібліотек». Фундація Дарини Жолдак безкоштовно надала 141 примірник книг, які безкоштовно доставила мережа «Нової пошти». Книги були доставлені в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» під час карантину.

Читачі-діти бібліотек отримають нову інтерактивну книгу французького письменника Шарля Перро «Кіт у чоботях» (казка з доповненою реальністю для шкільного віку). Казка надзвичайно цікава, пригодницька, події розвиваються дуже динамічно й місцями непередбачувано. Це найвідоміша казка про пухнастого домашнього улюбленця. Завдяки винахідливості й завзятості Кіт, що вміє розмовляти та носить чоботи, допомагає своєму господарю не лише позбутися злиднів, а й знайти своє кохання та отримати півкоролівства. Отже, ця повчальна казочка надає чудовий приклад й життєвий урок для дітей, що з будь-якої ситуації є вихід, потрібно лише не опускати рук і не сумувати, а активно шукати шлях вирішення проблеми, бути оптимістом, стійко переносити негаразди й обов'язково вірити в удачу.

Вона є незвичайною книгою, по справжньому особлива. А вирізняє дану книжечку з поміж інших те, що вона містить доповнену віртуальну реальність. скориставшись мобільним додатком  та інструкцією, що розміщена  на звороті  обкладинки книги, можна оживити героїв казок, робити з ними фото, відео, або слухати казку на доступних мовах. Завдяки цій віртуальній можливості, читач наочно спостерігає за "живими" зображеннями.

Крім самого тексту, книга містить питання для роздумів, фантазій та ігор. Книга також буде корисною для батьків, вчителів та вихователів.

Фундація Дарини Жолдак займається проєктами з популяризації читання, розвитку української мови, культури та мистецтва.

Фундація Дарини Жолдак – українська благодійна організація, що заснована в жовтні 2012 року в пам'ять про Дарину Богданівну Жолдак – відомого арт-критика, мистецтвознавця, галериста. Для продовження справи дружини з популяризації культури та мистецтва її чоловік, Андрій Федорів, заснував «Фундацію Дарини Жолдак». Серед проєктів Фундації – збір книг для дітей «Подаруй дитині книгу», «100 000 книг для сільських бібліотек», проєкт з розвитку читання «Як приборкати Книжкозавра» та ін.

Дирекція, колектив та читачі КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завжди вдячні всім своїм дарувальникам і, зокрема, останнім з них – Фундації Дарини Жолдак та «Нова пошта»

Ваші книги займуть своє гідне місце на книжкових полицях бібліотек Київської області.