Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 червня 2020 року

Мистецькому пленеру «Всеукраїнський пленер художників
«Червень у Переяславі-2020» БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?

Подія, а саме мистецький пленер «Всеукраїнськии пленер художників «Червень у Переяславі» (далі – Пленер), що відбулася влітку  2019 року, стала знаковою, і в деякім мірі відправною крапкою цікавих ініціатив, перспектив і творчих планів на маибутнє.

Настав червень 2020 року, він інший... Сучасні виклики, пов'язані з карантином щодо запобігання протиепідемічних заходів проти COVID-19, вносять своікорективи у Календарний план загальноміських культурно-мистецьких заходів на 2020 рік відділу культури і туризму Переяславської міської ради (далі – План).

Відповідно до Плану у червні повинен стартувати Пленер. 

Нещодавно він стартував по-новому, йдучи у ногу з часом, використовуючи нові методи, технології,  у формі зустрічі з головними ініціаторами та організаторами на червоному дивані у приміщенні «Office - культурних комунікацій», який є майже таким самим однорічним  іменинником,  як і Пленер, щоб почути відповідь на всі запитання, що хвилюють як і учасників пленеру, так і його поціновувачів.

Отже, БУТИ ЧИ НЕ БУТИ ПЛЕНЕРУ-2020 у Переяславі Ви дізнаєтесь, переглянувши міні-інтерв’ю за посиланням https://youtu.be/7RK6ePfjDyo