Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 червня 2020 року

15 червня відзначає День народження СЕРГІЙ ВАСИЛЬОНОК – виконуючий обов’язки начальника управління культури, національностей та релігій
Київської обласної державної адміністрації


Шановний Сергій Володимирович!

Колектив управління щиро вітає Вас зі святом!

Ви порядний, відповідальний, справедливий, мудрий, щирий, відкритий, небайдужий та людяний керівник!

Як справжній менеджер - професіонал, Ви будує роботу колективу нашого управління на грунті компетентностей, досвіду, взаємоповаги, підтримки, терпіння, розуміння, цінуючи зусилля і старання кожного спеціаліста, а також керівників закладів культури обласного підпорядкування, які глибоко Вас поважають та шанують!

Вихований, інтелігентний, завжди привітний, усміхнений, спокійний і урівноважений, подаючи приклад – Ви ретранслюєте ці якості всім, хто Вас оточує!

Бажаємо Вам, шановний Сергій Володимирович, здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок від богині Фортуни, сімейного благополуччя та щастя, бадьорості та сили духу, стабільності, але кар’єрного зростання, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!

З повагою
Колектив управління культури, 
національностей та релігій 
Київської обласної державної адміністрації


Додатково.

Сергій Володимирович багато років присвятив себе розвитку туристичної галузі та спорту Київщини, працюючи на керівних посадах директора комунальної організації «Київська обласна туристична агенція», директора комунальної установи Київської обласної ради «Київський обласний центр розвитку туризму», відповідального секретаря Київського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

За сумлінну багаторічну працю та особистий вагомий внесок у розвиток туризму і курортів, Сергій Васильонок має звання - Почесний працівник туризму України.

На державній службі Сергій Васильонок позитивно зарекомендував себе на посадах: завідувача сектору соціальної інтеграції відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Управління ДМС України в Київській області; завідувача сектору аналітичної роботи та статистичної звітності управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Центрального міжрегіонального управління ДМС в м. Києві та Київській області;  заступника начальника відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Управління ДМС України в Київській області.

Перебуваючи з вересня 2019 року на посаді заступника начальника управління – начальника відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, а також  на посаді виконуючого обов’язки начальника управління культури, національностей та релігій Київської ОДА (призначений відповідно до розпорядження Київської ОДА від 28.12.2019 року № 228-к), Сергій Васильонок всебічно сприяв:

 • завершенню моделюванню та картографуванню базової мережі закладів культури Київської області на платформі Google;
 • розробці Програми розвитку  творчого потенціалу та культурного простору Київської області  на 2020 рік;
 • розробці Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2020 рік;
 • підготовки до видання «Книги пам’яті загиблих (померлих) учасників АТО/ООС Київської області»;
 • розвитку музейної справи Київщини;
 • комп’ютерізації та діджиталізації бібліотек сільської місцевості області;
 • збереженню нематеріальної культурної спадщини;
 • призначенню та врученню обласних мистецьких премій;
 • розробці проектів Стратегії розвитку Київської області на період 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації у 2021-2023 роках;
 • активній кадровій політиці: проведенню конкурсів на вакантні посади в управлінні культури, національностей та релігій Київської ОДА;
 • організації та проведенню обласних культурно-мистецьких заходів.