Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 червня 2020 року

12 червня в.о. начальника управління культури, національностей та релігій
Київської обласної державної адміністрації  Сергій Васильонок здійснив робочу поїздку до
КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва».


Директор обласного бібліотечного закладу, яке обслуговує юнацтво, Заслужений працівники культури України Галина Сорока поінформувала про готовність функціонування бібліотеки у період дії адаптивного карантину до 22 червня 2020 року, а також подальшу діяльність закладу в нових умовах у зв’язку із пандемією.

Сергій Васильонок особисто довів до відома керівництво та бібліотекарів  Рекомендації  щодо відновлення діяльності публічних бібліотек  Київської області  в умовах послаблення карантину на території регіонів із сприятливою епідемічною ситуацією. Які розроблено відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Головного державного санітарного лікаря України.

Нагадаємо. 

Бібліотека здійснює бібліотечне,бібліографічне і довідково-інформаційне обслуговування юнацтва та спеціалістів з питань виховання, освіти, соціальної адаптації, організації дозвілля молоді. Займається просвітницькою роботою, популяризацією української книги. Завданням бібліотеки також є сприяння розвитку інформаційного, культурного потенціалу студентської молоді за допомогою історичних уроків, днів інформації, майстер-класів для студентства та книжкових виставок.

Фонди бібліотеки налічують 50 тис. екземплярів книг та інформаційних документів з усілякої тематики. Підбірка літератури спрямована на учнівську молодь, студенство, вчителів, педагогів. Також у наших залах можна знайти літературу для дітей, художню літературу, найрізноманітнішу періодику, що налічує 180 назв газет та журналів.  Цікаво в нас буде й тим, хто пише наукові роботи, як то: реферати, курсові, науково-дослідні роботи студентів, тощо. 

Крім книг представлені нотні видання, а також широкий вибір альбомів з мистецтва − понад 3,5 тис. примірників з усіх видів та жанрів.

Щорічно бібліотека обслуговує більше 5 тисяч користувачів (зареєстровано читачів), при загальній кількості відвідувань – 26102. До бібліотеки звертається молодь з усього міста Києва, для одержання літератури та інформації з усіх галузей знань, так як фонд бібліотеки є універсальним і комплектувався на протязі багатьох років. Щорічна книговидача – близько 110 тис. примірників, з них приблизно 65% – книги, та 35% – періодика.