Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 червня 2020 року

Тривають робочі поїздки керівництва управління культури, національностей та релігій Київської ОДА до музеїв Київщини з метою перевірки готовності діяльності у нових умовах адаптивного карантину.

05 червня 2020 року в.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Сергій Васильонок відвідав КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» що в с. Трипіля та Музей козаччини та картинну галерею в с. Германівка Обухівського району.

Під час зустрічі з директором обласного музейного закладу Наталею Конвалюк та Шафаренком Анатолієм - членом правління УТОПІК, Національної Спілки України журналістів, Національної спілки краєзнавців України, почесним громадянином Обухівського району, кавалером державних і духовних нагород, почесним академіком Української технологічної академії, доктором історичних наук, радником голови Обухівської районної ради,  було обговорено стан справ,  нагальні питання щодо роботи музею та його відділення  у період дії адаптивного карантину, а також розглянуто перспективи подальшої діяльності закладу в новим умовах у зв’язку із пандемією.Сергій Васильонок оглянув виставкове обладнання музейних закладів та обговорив питання щодо необхідності придбання музейних вітрин для нової краєзнавчої кімнати у відділенні Музею В.В. Хвойки в с. Халеп’я Обухівського району.

В.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Сергій Васильонок особисто довів до відома керівництво та музейних працівників КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» засади постанови Кабінету Міністрів України  від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», також відповідні керівництва доручення Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.