Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

02 червня 2020 року

Музей «Флігель Тараса Шевченка» (КЗ  КОР «Яготинський історичний музей») десять років поспіль 01 червня організовує конкурс дитячого малюнка на асфальті «Хай завжди буде мама!» до Міжнародного дня захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і в всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті – решт, саме для цього  всі ми живемо та працюємо.

Діти - наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Музей «Флігель Тараса Шевченка» (КЗ  КОР «Яготинський історичний музей») десять років поспіль 1 червня організовує конкурс дитячого малюнка на асфальті. Тож і цього річ не було виключенням. Незважаючи на погодні негаразди, в музеї було проведено конкурс – «Хай завжди буде мама!» та екскурсія залами музею на тему «Хай завжди буде мир, сонце!»

Це була неймовірна зустріч, говорили про радісну пору дитинства, адже 1 червня – Міжнародний день захисту дітей, свято літа.

Директор  музею  Іван  Шулла  привітав учасників заходу та побажав нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок. Всім вручено подарунки на згадку про чудову пору дитинства. 

Також, сьогодні в Музеї етнографії КЗ КОР «Яготинський історичний музей» будо проведено виставку малюнків дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Хай сонечко світить всім дітям Європи». Оглядаючи роботи,виникає впевненість, якщо всі діти візьмуться за руки, можна багато чого змінити на всій планеті.