Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 травня 2020 року

27 травня в.о. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації здійснив робочу поїздку до провідних музеїв Київщини.

В.О. начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Сергій ВАСИЛЬОНОК відвідав з робочим візитом КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей», КЗ КОР «Меморіальний музей К.Г. Стеценка» (с. Веприк, Фастівський район), КЗ КОР «Меморіальний музей-садиба І.В. Козловського» (с. Мар’янівка, Васильківський район) з метою перевірки стану справ діяльності в умовах жорсткого карантину та готовності  музейних закладів Київської області до прийому відвідувачів в умовах адаптивного карантину, який запроваджено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».Нагадуємо що відповідно до вищезазначеної постанови КМУ у регіонах, в яких здійснюється послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється:

  • з 22 травня  (для Київщини   з 26 травня) діяльність діяльності музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури та за рішенням власника (органу управління) без безпосереднього прийому відвідувачів та за умови забезпечення персоналу респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно. За рішенням власника (органу управління) дозволяється прийом відвідувачів за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (захист обличчя, очей, рук) та використання відвідувачами респіраторів без клапанів видиху або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно;
  • з 10 червня діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.