Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 травня 2020 року

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує взяти участь у чарівному перевтіленні «Мій книжковий образ».

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» пропонує завдання для тих, хто любить експерементувати зі своїм зовнішнім виглядом та фантазувати.

Необхідно спробувати вжитися у запропоновані бібліотекою образи книжкових героїв, сфотографуватися та надіслати повідомлення Messenger зі своєю світлиною та своїми даними у Facebook на сторінку Київська обласна бібліотека для дітей або Книжкова Оаза Бібліотеки Дори Доброї

Хто найбільш вдало здійснить перевтілення, отримає від бібліотеки подарунок!

Усі образи увійдуть до онлайн-фотоальбому, який буде розміщений на офіційному сайті КЗ КОР «Київської обласної бібліотеки для дітей» та на її сторінці у Facebook, а по закінченні карантину у хол-галереї бібліотеки буде організована фотовиставка.

Подання власного твору є вираженням згоди учасника (батьків учасника) на використання цих матеріалів у некомерційних цілях у будь-який спосіб протягом необмеженого строку. Обробка персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 р.