Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

25 травня 2020 року

Послаблення карантину на Київщині з 26 травня.

Відповідно до витягу з Протоколу № 16 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25 травня 2020 року, яке очолив т.в.о. голови Київської обласної державної адміністрації Володій Василь Геннадійович було заслухано актуальні дані та ухвалено низку рішень про протиепідемічний стан на території Київської області, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, та послаблення протиепідемічних заходів.

Станом на 25 травня 2020 року відповідно до п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» Київська область одночасно відповідає таким ознакам:

  • інцидентність (загальна кількість нових випадків СОVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) становить менше ніж 12 осіб на 100 тис. населення, в Київській області складає 11,94 осіб на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком СОVID-19, становить менш ніж 50 відсотків, у Київській області складає 19,2 відсотків;
  • середня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції становить більше ніж 12 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів, в Київській області складає 19,74 на 100 тис. населення.

За результатами доповідей, з урахуванням обговорення, комісія вирішила запровадити послаблення протиепідемічних заходів на території Київської області за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України, та дозволити з 26 травня 2020 року

Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньо обласному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння.

Проведення релігійних заходів за умови забезпечення протиепідемічних заходів на період карантину:

Дозволяється одночасне перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід.

На вході до будівлі організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів.

Усім відвідувачам проводиться температурний скринінг при вході до будівлі.

Особам, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань, відвідування заборонено.

Обов’язкове перебування в будівлі в засобах індивідуального захисту.