Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 травня 2020 року

КЗ КОР «Київський обласний археологічний музей» до Міжнародного дня музеїв підготував відеоролик про своє музейне життя за період з 18 травня 2019 року по 18 травня 2020 року.

Зібравши фотоколаж з головних подій року. 

За цей період було створено 14 виставок - художніх, присвячених державним святам та знаковим подіям. Таким як виставка до 40-ліття відкриття музею, в приміщенні якого тепер розмістився археологічний музей - безперервна робота закладу і його трансформації за ці роки.  Виставка «100 років Трипільській трагедії. Одна подія – різні погляди» з оригіналами матеріалів про Отамана Зеленого та погляди дослідників у розрізі часу. Виставка «45 років археологічній експедиції під керівництвом Владислава Гладиліна у с. Королево Виноградарівського району Закарпатської області», про найдавнішу палеолітичну стоянку Східної Європи міжнародного значенні, де показали оброблені людиною камені зі стоянки, якій близько 1 млн років. Виставка «370 років Трипільській козацькій сотні» представила повний список козаків, що входили до неї та спорядження козаків - кулелійку, кулі, ядра від гармат, шаблю, підкови та інше. А також виставка “Едіакарський період”, що стала можливою завдяки переданим скам’янілим решткам віком 570 ± 20 млн років з колекції докембрійської біоти музею “Венд-едіакарій України”.

Музей прийняв тисячі відвідувачів та провів сотні екскурсій, було написано більше десятка наукових робіт та проведено заходів. Основні з них це круглий стіл “100 років Трипільській трагедії. Одна подія – різні погляди”, семінар “120 років доповіді В.В.Хвойки на ХІ археологічному з’їзді та VI обласну наукову конференцію “Археологія Київщини: дослідження та проблематика”.

Крім того були зустрічі, лекції, публікації, нові надходження та дослідження.