Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 квітня 2020 року

Національний музей – заповідник «Битва зав Київ у 1943 році» за сприяння управління культури, національностей та релігій Київської ОДА, презентують фотопроект «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ», присвячений 75-й річниці Перемоги над нацизмом у
Другій світовій війні

Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» - ровесник великої Перемоги та 75 років зберігає пам'ять про подвиг Героїв Другої світової війни. 

В умовах карантину музей продовжу цю роботу,  адже карантин обмежує спілкування, але разом з тим відкриває нові можливості.

Саме тому, напередодні 75-ї  річниці  Дня перемоги та Дня примирення - стартував фотопроект «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ», який допоможе користувачам мережі Інтернет побачити особисті речі героїв, речі побуту солдатів, зброю, газетні видання, які наближали час Перемоги і які дбайливо зберігають дирекція та працівники Національного  музею – заповідника «Битва зав Київ у 1943 році».

Фотопроект «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ» передбачає публікацію в соціальній мережі Фейсбук та на офіційному сайті музею - фотографій та описів  унікальних музейних експонатів, фото та інформацію про Героїв Другої світової війни.

Запрошуємо переглянути експонати фотопроєкту «ЕКСПОНАТИ ПЕРЕМОГИ» на офіційній сторінці у соціальній мережі  Фейсбук «Національний музей – заповідник «Битва за Київ у 1943 році»  та на офіційному сайті музею за посиланням:  http://battle-kyiv.org.ua/