Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 лютого 2020 року

25-27 березня 2020 року на території Міжнародного виставкового центру відбудеться UITТ 26-а  Міжнародна туристична виставка «Україна - подорожі і туризм»  (адреса: м. Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15, павільйон 1).

В UITТ планується участь понад 1300 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв 25 країн світу.

Участь у спеціальній експозиції надасть можливість представникам столичного регіону представити весь спектр атмосфери гостинності свого краю як для українського туриста, так і для іноземних гостей.

Учасниками виставки є готелі, локальна кухня, гастрономічні сувеніри, ресторани з власною неповторною атмосферою, кав’ярні, броварні, виноробні та органічні господарства, особливі місцеві заклади розваг та дозвілля тощо.

Просимо розглянути можливість участі креативних та творчих представників Київської області в спеціальній експозиції на виставці UITТ-26 та приєднатися до найвагомішої туристичної події року (https://www.uitt-kiev.com/uk-UA/).

Інформацію щодо потенційної участі у Міжнародній виставці UITТ-26  просимо надавати безпосередньо департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації.

Контактна особа: Тофанівська Ірина, 044 286 15 51.