Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 лютого 2020 року

10 лютого 2020 року у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України
відбулася концертна програма «Гармонія поколінь».

концертна програма «Гармонія поколінь»

Цей концерт – це співпраця двох творчих колективів: Заслуженого академічного Ансамблю пісню і танцю Збройних сил України (художній керівник і головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України, полковник Дмитро АНТОНЮК) та – Академії мистецтв імені Павла Чубинського. Знаменно, що у нинішньому році Академія ювіляр, – вона була заснована у 1930 році.

За цей час навчальний заклад став одним із знаних мистецьких закладів вищої освіти. У концертній програмі взяли участь Павло Зібров, Жанна Боднарук, Петро Мага, Анатолій Гнатюк, Астрая, Оксана Антонюк, Маргарита Мелешко, Володимир Гризлов, Анатолій Скоробагатько, Антон Копитін, Ольга Катанова, Ярослав Кваша, Владислав Пилипчук, Народний хореографічний ансамбль "Молодощі" (викладач-методист, художній керівник, балетмейстер-постановник Тетяна Борисенко). Концертну залу наповнила атмосфера музики, пісні та танцю. Прозвучала палітра різних стилів і жанрів: військово-патріотичне і народне мистецтво, класика, естрада, джаз та рок-музика.

Начальник управління культури, національностей та релігій КОДА Васильонок С.В. вручив Романчишину В.Г.  - ректору академії, Вітальний лист від голови Київської обласної державної адміністрації Чернишова О.М. за особистий вагомий внесок у формування національної самоідентифікації та самосвідомості, духовного збагачення та загальнокультурного розвитку підростаючого покоління, розвиток культури та освіти Київщини та Держави та з нагоди 60-річного ювілею.