Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

11 лютого 2020 року

Василь РОМАНЧИШИН святкує 60-річчя!

Заслужений діяч мистецтв України, володар Орденів II, III ступенів «За заслуги», професор, ректор КЗВО КОР «Академія мистецтв імені Павла Чубинського» голова Київської обласної організації національної Всеукраїнської музичної спілки, секретар Асоціації діячів естрадного мистецтва України, доктор філософії, культуролог, професор кафедри режисури та аудіовізуального мистецтва, соліст-вокаліст, високопосадовець, який віддав роки життя державний службі на посадах заступника Міністра культури України, начальника управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації - Василь Григорович РОМАНЧИШИН, 10 лютого 2020 року  - святкує 60-річний ювілей!

Усі досягнення, регалії, заслуги і нагороди Василя Григоровича, який народився на Вінниччині, але більшу частину життя подарував столиці та Київщини  -  важко перелічити.

Радіємо за Ваші високі, поважні, цілковито заслужені державні нагороди!

Ваш особистий та творчий внесок у розвиток національної культури та освіти України, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм - складно переоцінити.

Важливу роль у становленні особистості молоді відіграють такі порядні, талановиті, жертовні та самовіддані люди -  як Ви!

Неоціненний Ваш внесок у формування національної самоідентифікації та самосвідомості, духовного збагачення та загальнокультурного розвитку не одного підростаючого покоління,  яким  щодня Ви даруєте свої знання та часточку душі. 

Висловлюємо свою любов, повагу, глибоку шану, вдячність та теплі побажання!

Щиро зичимо Вам доброго здоров’я, сил, наснаги, родинного затишку, творчого натхнення, світла і радості в серці, вдячних вихованців та впевненості в мирному майбутньому нашої благословенної країни!

Низький уклін та Многая Літа!!!

Колеги
з управління культури, національностей та релігій
Київської обласної державної адміністрації!