Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48














 

 

04 лютого 2020 року

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародному фестивалі для людей поважного віку «GOLDenFest», який відбудеться 01-03 травня 2020 року у м. Славутич

GOLDenFest

Місією фестивалю є підвищення якості життя людей та адаптація осіб старше 50 років до сучасного суспільного життя; створення умов для їх спілкування та самореалізації, розвиток культурно-туристичного потенціалу міста Славутича та регіону.

Оргкомітет GOLDenFest має на меті залучити осіб старше 50 років до культурно - мистецьких, фізкультурно-оздоровчих та розважальних заходів.  У програмі фестивалю заплановано проведення індивідуальних та колективних спортивних змагань, конкурсів виконавської майстерності зі співів, танців, малювання та інших видів художньої творчості, екскурсій, концертів, кінопереглядів, майстер-класів. Родзинками події стануть урочиста хода для учасників, гостей та жителів міста, ретродефіле та конкурс «Місіс GOLDenFest», а також вечірка «Самі пийте валідол - нам потрібен рок-н-рол».

Минулого року І Міжнародний фестиваль для людей поважного віку GOLDenFest відвідало 90 учасників.

Запрошуємо до участі творчих колективів і громадських організацій для людей поважного віку вашого міста.

Детальна інформація про фестиваль на веб-сайті https://arr.in.ua/ або на сторінці у мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/pages/category/Society---Culture-Website/GOLDenFest-Slavutych-594383574318210/).

Реєстрація для участі у фестивалі здійснюється через електронну адресу:
goldenfestslavutych@gmail.com до 01 квітня 2020 року.

У разі зацікавленості, телефонуйте до оргкомітету фестивалю: КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, телефони (04579) 22250, 0503531135, Арина Старовойтова, Юлія Лешан (програмні питання, ГО «Ще не вечір», Сергій Акулінін 0503223888 (питання логістики.