Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 лютого 2020 року

22 січня 2020 року у КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» у День Соборності України до 101-ї річниці підписання Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відбулося урочисте відкриття обласної виставки учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Захід організовано спільно з Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

До участі у виставці надійшло близько 220 дитячих творчих робіт у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво». Це роботи натхнені ідеєю соборності, єдності та неподільності нашої неозорої країни, осяяні генієм Тараса Шевченка, творчості якого з року в рік присвячений даний конкурс. Експозицію оглянуло й оцінило кваліфіковане журі у складі визнаних майстрів представлених жанрів, серед яких Валерій Ружицький – директор КНВЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», Алла Радзівілл заступник директора з навчально-виховної роботи ЦТДЮ Київщини, Тетяна Здепська – учитель образотворчого мистецтва Білоцерківської школи мистецтв № 5, Валентна Козаченко – вчитель образотворчого мистецтва КНВЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж».

Очолив комісію Олександр Дмитренко – голова Київської обласної організації Національної спілки художників України.

У ході урочистого відкриття зі вступним словом до учасників та гостей виставки звернулися Тамара Василівна Нестерук – виконуюча обов’язки директора КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та Людмила Михайлівна Діденко − директор КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей».

Учасниками урочистого дійства стали вихованці та педагоги закладів шкільної та позашкільної освіти Київщини. Кожні 15 хвилин звучало величне слово Кобзаря у виконанні Матвія Клименка, Катерини Сергієнко та Анастасії Чернух, вихованців театральної студії «Пролог» Центру позашкільної освіти та професійного самовизнання «Соняшник».

Свято прикрасили виступи народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного ЦТДЮ «Веселка»,  зразкового хорового колективу «Обрій» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та КНВЗ КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», народного ансамблю народного танцю «Ровесник» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».