Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 грудня 2019 року

Запрошуються творчі колективи та окремі виконавці Київщини до участі у Національному Сорочинському ярмарку - 2020

Національний Сорочинський ярмарок - 2020

Національний Сорочинський ярмарок та Фестиваль народної творчості «ЯРМАРИНКА» - це самобутнє джерело традиційної української культури і мистецтва, яке протягом століть утвердилось і увійшло в історію як головна культурно-мистецька подія, що проводиться традиційно один раз на рік у серпні, на ярмарковій площі в 16,2 га.

Формат Фестивалю щороку збільшується і удосконалюється, велика увага приділяється фестивалю гумору «Сміємося разом з Гоголем», фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА», фестивалю обрядового дійства «Українське весілля», які є складовими частинами Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

Запрошуються творчі мистецькі колективи та окремі виконавці Київщини долучитися до участі у Всеукраїнському фестивалі народної творчості "ЯРМАРИНКА», який відбудеться з 18 по 23 серпня 2020 року у  с. Великі Сорочинці, Миргородського району, Полтавської області, в рамках Національного Сорочинського ярмарку - 2020 та мають можливість отримати Сертифікати учасників, які надають право на безоплатну участь у заході.

Прийом заявок розпочнеться з 28 квітня 2020 року.

З положенням Фестивалю і умовами участі можна ознайомитись на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку  - www.yarmarok.in.ua.