Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 грудня 2019 року

19 - 20 грудня 2019 року в адмінбудівлі Київської ОДА (м. Київ,  пл. Лесі Українки, 1, велика зала) пройшли Обласні святкові заходи в рамках відзначення Дня святого Миколая.

Цей день є найурочистішим та найбільш очікуваним для нашої малечі, оскільки це свято - добра, теплих родинних обіймів, зимової казки, веселощів, сюрпризів та подарунків.

Подія відбулася за сприяння  управління культури, національностей та релігій та служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради.

У програмі: святкова інтерактивна передноворічна програма для дітей Київщини «Благословенні Миколаєм», веселі ігри, конкурси, майстер - класи від аніматорів, а також перегляд вистави від артистів КП КОР «Київський обласний музично - драматичний театр ім. П. К. Саксаганськго» з м. Біла Церква під назвою «Агенти Новорічної безпеки».   

Діти з соціально - незахищених категорій Київщини, а саме: з малозабезпечених родин та з родин позбавлених батьківських прав, вихованці дитячих будинків, сироти (у супроводі дорослих представників РДА, МВК (міст обласного значення), ОТГ Київської області) отримали фото зі Святим Миколаєм на згадку, солодкі подарунки та гарний передноворічний настрій.